Preskoči na vsebino
08 205 12 10

Odprta delovna mesta

Pri Pirnarju ne ponujamo le prijetnega delovnega okolja in prijazne ekipe sodelavcev, ki vam bodo pomagali do uspeha.

Lahko vam zagotovimo, da se boste v tem podjetju, ki hitro raste in se hitro prilagaja razmeram na trgu, v zelo kratkem času izjemno veliko naučili in pridobili dragocene delovne izkušnje. Nenehno izobraževanje in uvajanje novosti vam bo omogočilo hitro strokovno in osebnostno rast.

Trenutno odprta delovna mesta

PPC specialist v marketingu

Uživaš v izzivih digitalnih kampanj, kreiranju vedno novih oglasov, ki generirajo čim več  konverzij. Si kreativen, s smislom  za jezik in hkrati obožuješ analitiko? Je že čas, da nori ritem agencijskega življenja zamenjaš za stabilno naročniško okolje enega najhitreje rastočih podjetij v Sloveniji? Čakamo te pri Pirnarju.

Opis delovnega mesta:

  • kreiranje in upravljanje PPC kampanj na več mednarodnih trgih (Google Ads, Facebook Ads, Linkedin, Bing in ostale PPC platforme)
  • pisanje kreativnih besedil za oglase
  • konstantno analiziranje uspešnosti kampanj  in oblikovanje predlogov za izboljšave na osnovi podatkov
  • sodelovanje pri ustvarjanju namenskih pristajalnih strani
  • sledenje PPC trendom in novostim v digitalnem marketingu
  • poročanje in predstavljanje uspešnosti kampanj

Kaj pričakujemo:

  • vsaj 3 leta izkušenj z vodenjem in kreiranjem PPC kampanj
  • dobro poznavanje širšega področja digitalnega marketinga
  • sposobnost pisanja kreativnih besedil
  • močne analitične sposobnosti, sposobnost prepoznavanja trendov in uspešnosti
  • kreativno razmišljanje
  • odlično poznavanje Google Ads, Google Analytics, Google Search Console, Google Data Studio, Facebook Ads Manager, Gogle Tag Manager, Pixel, SEMRush
  • odlično pisno in verbalno poslovno komunikacijo
  • slovenščino kot materni jezik in tekočo uporabo angleščine (dodatni jeziki so prednost)
  • odlične komunikacijske sposobnosti
  • sposobnost predstavljanja informacij in poročanja širši publiki

Kaj nudimo:

  • delovno razmerje za določen čas enega leta z možnostjo podaljšanja
  • zaposlitev za polni delovni čas
  • prijetno delovno okolje
  • uvajanje v delo
  • možnost osebnega in profesionalnega razvoja

Prijave sprejemamo na e-poštni naslov marketing@pirnar.si.

Rok za prijave je 15.4.2020.

Trenutno odprta delovna mesta si lahko ogledate na portalu MojeDelo.com.

Spletno mesto za boljše delovanje uporablja piškotke.
Ti piškotki ne posegajo v vašo zasebnost. Več ...