Preskoči na vsebino
08 205 12 10

Odprta delovna mesta

Pri Pirnarju ne ponujamo le prijetnega delovnega okolja in prijazne ekipe sodelavcev, ki vam bodo pomagali do uspeha.

Lahko vam zagotovimo, da se boste v tem podjetju, ki hitro raste in se hitro prilagaja razmeram na trgu, v zelo kratkem času izjemno veliko naučili in pridobili dragocene delovne izkušnje. Nenehno izobraževanje in uvajanje novosti vam bo omogočilo hitro strokovno in osebnostno rast.

Trenutno odprta delovna mesta

Logist - disponent

Z znanjem angleškega in še enega tujega jezika, z dobrimi komunikacijskimi sposobnostmi in vsaj dvema letoma delovnih izkušenj na področju planiranja in koordinacije logistike. V prijetnem delovnem okolju nudimo redno delo dolgoročnega značaja.

Opis delovnega mesta:

  • izvajanje del na področju logistike,
  • planiranje poti voznikov,
  • preverjanje racionalnosti prevoznih poti in posredovanje navodil za izvajanje dela voznikom,
  • skrb za ustrezne zaloge izdelkov v končnem skladišču za dobave,
  • zbiranje informacij o potrebnih zalogah, naročilih in spremljanje proizvodnje,
  • skrb za pravočasno organizacijo dobave izdelkov strankam,
  • priprava transportne dokumentacije (prevozna in carinska),
  • komuniciranje in koordinacija z vozniki in strankami,
  • po potrebi komuniciranje z monterji na objektih,
  • reševanje reklamacij,
  • skrb za vozni park.

Kaj nudimo:

  • delovno razmerje za nedoločen čas s poskusno dobo 6 mesecev,
  • urejeno delovno okolje
  • uvajanje v delo in izobraževanje,
  • stimulativno plačilo.

Kaj pričakujemo:

  • višjo izobrazbo ekonomske, tehnične, logistične ali druge ustrezne smeri,
  • vsaj dve leti delovnih izkušenj,
  • znanje angleškega in vsaj še enega tujega jezika (nemški, italijanski, francoski),
  • poznavanje področja logistike in planiranja prevozov ter urejanja prevozne in carinske dokumentacije,
  • napredno uporabo interneta in MS Office orodij,
  • vozniški izpit B kategorije,
  • natančnost, odgovornost, ažurnost.

Prijave sprejemamo na e-poštni naslov zaposlitev@pirnar.si.

Rok za prijave je 30.6.2020.

Trenutno odprta delovna mesta si lahko ogledate na portalu MojeDelo.com.

Spletno mesto za boljše delovanje uporablja piškotke.
Ti piškotki ne posegajo v vašo zasebnost. Več ...